Про Університет

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

 

Вже 20 років ми готуємо професіоналів, що володіють набором практичних знань і навичок як для запуску і розвитку власного бізнесу, так і для роботи на управлінських посадах у великих компаніях.

Про університет

Про нас

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

Адміністрація

Ведєрніков Юрій Анатолійович

Віце - президент з питань освітнього процесу

Глушко Валентин Андрійович

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Кушерець Василь Іванович

ПРЕЗИДЕНТ УНІВЕРСИТЕТУ

Історія Університету

2002

У січні 2002 року було створено Університет сучасних знань - новий вищий начальний заклад, котрий відповідає потребам сучасного суспільства.

2005

Відкрито центр розвитку кар'єри - структурні підрозділи університету, спеціалісти якого допомагають добре орієнтуватися студентам на ринку праці, знайти свій потенціал і відшукати високооплачувану роботу в топ-компаніях.

2017

Започатковано унікальний для України проект безкоштовних підготовчих курсів, запроваджено програму працевлаштування випускників та студентів «Кар'єрний гід»

Стратегія Університету

Цінності Університету

Фундаментальна академічна освіта, максимум практики і занурення в професію з самого початку навчання - головні принципи Університету.

Диплом державного
зразка

Окрім державного документу, ти здобудеш реальні знання, навички та актуальну високодохідну професію, котра буде конвертуватись у гроші.

Індивідуальна освітня траекторія

Актуальні дисципліни, котрі допоможуть тобі уже в 1-й рік навчання отримати можливість відкрити власну справу або працевлаштуватись.

Ментори та
куратори

Твоїми кураторами та менторами будуть кваліфіковані викладачі-практики, які на власному досвіді перевірили знання, що дає діюча освітня програма.

Стажування у
лідерів

Ти будеш проходити стажування в провідних компаніях України, де зможеш зарекомендувати себе для подальшого працевлаштування.

Нетворкінг та соціальна діяльність

Ти зможеш брати участь у багатьох форумах, конференціях та мати активну життєву позицію, що допоможе тобі налагодити контакти з роботодавцями.

Гранти
на навчання

Ти будеш навчатися в сучасному ВУЗі світового рівня, де кожен бажаючий може взяти участь у конкурсі та отримати грант на навчання

Правила внутрішньго розпорядку

Конкурс на заміщення вакантних посад

Забезпечення якості

Контакти