Про Університет

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

 

Вже 20 років ми готуємо професіоналів, що володіють набором практичних знань і навичок як для запуску і розвитку власного бізнесу, так і для роботи на управлінських посадах у великих компаніях.

Про університет

Про нас

Ми об'єднали багаторічні академічні традиції і сучасні освітні технології. Наша мета - зробити якісну освіту доступною кожному.

Адмінястрація

Історія Університету

2002

У січні 2002 року було створено Університет сучасних знань - новий вищий начальний заклад, котрий відповідає потребам сучасного суспільства.

 

Велике значення на формування напрямку діяльності Університету та на процес становлення відіграло Товариство "Знання" України. Зараз Товариство «Знання» має великий (понад 60 років) досвід роботи у громадській науково-просвітницькій сфері нашої держави. Воно займається поширенням наукових знань, висвітленням досягнень культури, дбає про розробку та впровадження нових інформаційно-освітніх технологій, працює над створенням потужної інформаційної бази знань. Тому поспіль із Товариством «Знання» Університет сучасних знань стає інститутом реалізації науково-просвітницьких та інформаційно-освітніх потреб громадян України.

Президентом Університету з початку існування є доктор філософських наук, професор КУШЕРЕЦЬ В.І., ректором – кандидат юридичних наук ВЕДЄРНІКОВ Ю.А.

2005

Відкрито центр розвитку кар'єри - структурні підрозділи університету, спеціалісти якого допомагають добре орієнтуватися студентам на ринку праці,з найти свій потенціал і відшукати високооплачувану роботу в топ копмпаніях.

 

Розпочинається потокове працевлаштування студентів в компаніях-партнерах вузу.

За всю історії існування Університету було сформовано наступні кафедри: кафедру іноземної філології, кафедру фінансів, обліку та аудиту, кафедру психології та педагогіки (травень 2004 р.), кафедру економіки та менеджменту (2002 р.), кафедру філософії і соціальних дисциплін (2008 р.), кафедру публічно-правових дисциплін (2008 р.), кафедру приватно-правових дисциплін (2008 р.).

2017

Започатковано унікальний для України проект безкоштовних підготовчих курсів, запроваджено програму працевлаштування випускників та студентів «Кар'єрний гід»

 

В рік свого 15-річчя Університет сучасних знань отримав нові перспективи для розвитку: започатковано унікальний для України проект безкоштовних підготовчих курсів, запроваджено програму працевлаштування випускників та студентів «Кар'єрний гід», розпочато створення системи надання новітніх освітніх послуг.

Стратегія Університету

Цінності Університету

Фундаментальна академічна освіта, максимум практики і занурення в професію з самого початку навчання - головні принципи Університету.

Диплом державного
зразка

Окрім державного документу, ти здобудеш реальні знання, навички, та актуальну високодохідну професію, котра буде конвертуватись у гроші.

Індивідуальна освітня траекторія

Актуальні дисципліни, котрі допоможуть тобі уже в 1-й рік навчання отримати можливість відкрити власну справу або працевлаштуватись.

Ментори та
куратори

Твоїми кураторами та менторами будуть кваліфіковані викладачі-практики, які на власному досвіді перевірили знання, що дає діюча освітня програма.

Стажування у
лідерів

Ти будеш проходити стажування в провідних компаніях України, де зможеш зарекомендувати себе для подальшого працевлаштування.

Нетворкінг та соціальна діяльність

Ти зможеш брати участь у багатьох форумах, конференціях, та мати активну життєву позицію, що допоможе тобі налагодити контакти з роботодавцями.

Гранти
на навчання

Ти будеш навчатися в сучасному ВУЗі свытового рывня, де кожен бажаюччий може прийняти участь у конкурсі та отримати грант на навчання

Документи Університету

Новини Університету

Правила внутрішньго розпорядку

Конкурс на заміщення вакантних посад

Забезпечення якості

Контакти

owl.carousel.min.js