Донецька філія

У зв'язку з складною воєнно-політичною ситуацією на території сходу України, в тому числі і в м. Донецьк (м. Макіївка), де розташована філія Університету, проведення навчального процесу є небезпечним.

З метою гарантованого зниження ризику для життя та здоров'я викладачів та студентів, керівництво Університету сучасних знань, проявляючи свою громадянську позицію, людяність, відданість Українському народові та цінностям громадянського суспільства, «піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями» (преамбула Конституції України - Основного Закону України), прийняло рішення про зміну місцезнаходження Донецької філії УніверситетуПроведення занять здійснюватиметься за адресами:

  • Донецька обл., м. Димитров, м-н Молодіжний, 16-а. Директор: Олійниченко Олександр Юрійович, тел. (066)-053-28-32, e-mail: p38573@ukr.net
  • м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3. Контактні особи: Почка Тетяна Анатоліївна, тел.: (067)-258-27-62, (044)-592-86-59; Трач Оксана Олександрівна, тел:(050)-322-71-02.

З повагою,
Ректор УСЗ, професор Ведєрніков Ю.А.